Spotkanie z Mikołajem.

mikołaj5.jpg

Nasze przedszkole odwiedził długo wyczekiwany przez dzieci gość – Święty Mikołaj. Przyjechał on do nas z workami pełnymi prezentów dla naszych przedszkolaków. Każda grupa przygotowała również dla niego wyjątkową niespodziankę – wierszyki i piosenki. Mikołaj śpiewał i tańczył wspólnie z przedszkolakami w rytm wesołych utworów. Zabawa była wyśmienita.

Niezapomnianym momentem było spotkanie maluchów z Mikołajem, który uściskał wszystkie dzieci i porozmawiał z nimi o ich marzeniach.

Atmosfera w przedszkolu tego wyjątkowego dnia była napełniona radosnym śpiewem, wierszami i błyskiem aparatów fotograficznych, gdy dzieci pozowały do pamiątkowych zdjęć z sympatycznym gościem. Pamiątkowe zdjęcia z Mikołajem z pewnością na długo pozostaną w pamięci i w sercach wszystkich dzieci.

Przedszkole nr 18 w Puławach

ul. C. K. Norwida 32A

24-100 Puławy

tel. 814 586 461

e-mail: mp18@um.pulawy.pl

www.mp18.pulawy.pl

Powrót na początek strony